Turtle Yan Basamak

Konfor, erişilebilirlik ve stil, Turtle Yan Basamaklarımızın sağladığı çok yönlü özelliklerdir. Kolay erişim özelliği, araçların yüksekliğinden kaynaklanan zorlu bölgelere rahatlıkla erişim imkanı sunar. Aynı zamanda zorlu hava koşullarında ve kaygan zeminlerde güvenli adımlar atmanızı sağlayarak güvenlik sunar. İşlerinizde sık sık inip binme ihtiyacı duyduğunuz durumlarda konforlu ve pratik bir çözüm sunar. Ayrıca aracınızın yan bölümlerini ve alt kısmını çamur, toprak gibi zararlı etkenlerden korurken, tasarımına yeni bir stil katıp özellikle yüksek araçlarda göz alıcı bir görüntü sağlar. Fonksiyonel yapısıyla yüklerin daha kolay yüklenmesine olanak sağlar ve yüzey tasarımındaki çeşitlilik sayesinde farklı araç türlerine uygun estetik bir zenginlik sunar.

RenkGri, Siyah
BağlantıSabit Bağlantılı Braket
MalzemelerAlüminyum - ABS Plastik

 

Turtle, tüm ürünlerinde 2 yıl üretici garantisi sunmaktadır.

Aracınız için doğru ürünü bulun!

Model

    Ürün Açıklaması

    Plastik yüzeyli şık tasarımı ve çizilmeye dayanıklı, kolay temizlenebilir malzeme yapısıyla Turtle Alyans hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

    TURTLE Plus serisi, eliptik partikülleriyle çizilmeleri ve kaymaları engellemek için tasarlanmış olup, darbelerden minimum etkiyle koruma sağlarken yaşamınıza ek değer sunar. Profesyonel tasarımı, aracınızın zarar görmesini engellerken sürüşünüze bir dokunuş zarafet katar. Kaymaz yüzeyi, hatta ıslak veya buzlu koşullarda bile aracınıza güvenli giriş ve çıkış imkanı sunar. Plus serisi, günlük yolculuklarında kalite ve güvenliği önemseyenler için mükemmeldir.